Içkale Otel Kimin?(Doğru cevap)

Içkale kimin?

Ankara’da İçkale Oteli’nin sahibi olan Mehmet İçkale 29 Temmuz 1992 tarihinde geçirdiği trafik kazasında vefat edince, arkadaşının işleriyle bir süre Behçet Cantürk ilgilendi.

Spice Hotel sahibi kim?

Antalya Belek ‘te geçtiğimiz yaz hizmete giren 5 yıldızlı Spice Otel, kısa sürede sosyetenin tercih ettiği tatil yerlerinden biri oldu. Spice Otel ‘in sahibi Nadire İçkale, otelin yönetimini kızı Diyar İçkale’ye bırakmış.

Nadire içkale aslen nereli?

İş Kadını İş kadını. 20 Nisan 1955, Diyarbakır doğumlu. İnönü İlköğretim Okulu ve Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi mezunu.

Nadire içkale öldü mü?

İçkale, 50 yaşındayken 1992 yılında geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Ömer içkale evlendi mi?

Sevgililer ilişkilerinin 8’inci yılında evlilik kararı aldı. 3 Nisan’da Ankara’daki İçkale Otel’de kına gecesi düzenlendi. ömer İçkale ile Ece Doğanoğlu’nun düğünü 18 Nisan’da JW Marriot Otel’de.

Mehmet içkale kaç yaşında?

Mehmet İçkale, Diyarbakır’da Süleyman İçkale ‘nin oğlu olarak 1942 yılında dünyaya geldi. Diyarbakır Tanıtım, Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın kurucu üyelerinden olan Mehmet İçkale, Diyarbakır Devlet Su İşleri’nde (DSİ) Kontrol Mühendisi olarak iş hayatına başladı ve sonra serbest çalışma hayatına atıldı.

Ömer içkale kaç yaşında?

Nadire ve Mehmet İÇKALE ‘ nin oğulları Ömer İÇKALE 28 Haziran 1983’te Ankara’ da doğdu. 1992 yılında Babası Mehmet İÇKALE ‘ yi bir trafik kazasında kaybetti. 2001 yılında TED Ankara Koleji lisesinden mezun oldu.

Leave Comment

Your email address will not be published.

Adblock
detector