Mares Otel Kimin?(Çözüm bulundu)

Alman Turizm şirketi FTI’nin resort otel markası Labranda, 2016 yılında Mares Hotel’i kiralamıştı. Otel için MP Hotel Management Turizm İnşaat Yatırım A.Ş. ile 17.11.2026 tarihine kadar geçerli olan kira sözleşmesi 01.05.2035 tarihine uzatılmıştı.

Marmaris Altınyunus otelleri kimin?

TEMEL TİCARET VE YATIRIM A.Ş.

Labranda Mares Marmaris kimin?

Hisselerinin yüzde 40’a yakını Koç Holding ve Koç Ailesine ait olan Marmaris ‘teki Labranda Mares Otel’in tahsis süresinin uzatımı için başvuru yapıldı.

Marmaris Altinyunus ne iş yapar?

Marmaris Altınyunus Turistik Tesisleri A.Ş. MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLERİ ANONİM ŞİRKETİ, turistik oteller ve tatil köyleri işletimi ve turizm hizmetlerinin verilmesiyle iştigal eden Türkiye merkezli bir şirkettir.

Labranda Mares Marmaris kaç yıldızlı?

Labranda Otelleri ve Resortları | Mares Marmaris | 5 Yıldızlı Her Şey Dahil.

Ayces hisse kimin?

ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER ANONİM ŞİRKETİ, Yaşar Holding AŞ’nin bir iştirakidir.

Mares kimdir?

Mares, 1949 yılında Ludovico Mares tarafından kurulan Mares S.p.A. bünyesindeki dalış kıyafetleri, maskeleri ve Şnorkeller, Regülatörler, Dalış bilgisayarları, yüzgeçler, aletler, pusulalar, basınç göstergeleri, dalış aksesuarları markasıdır. Mares S.p.A., Hollanda ve Avusturya merkezli HTM Sport Gmbh bünyesindedir.

Maalt hisse brüt takas ne zaman bitiyor?

BİST tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderilen açıklamada, Marmaris Altınyunus (# MAALT ) paylarında 27/12/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 26/01/2022 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacak.

Leave Comment

Your email address will not be published.

Adblock
detector